Bu sayfayı sizlerin sorularına yardımcı olması için hazırladık.

Aşağıda sizlerin en çok merak ettiği sorular yer almaktadır. Bu sayfadan aklınızdaki birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız bir sorunuz mu var? Hiç problem değil. Aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Duolingo bir dil öğrenme uygulamasıdır. Aynı zamanda tüm cihazlarınızda kullanma imkanı sunar. Duolingo’ya kayıt olmak ücretsizdir fakat birçok özellikten mahrum kalırsınız. Duolingo Edu ile Duolingo uygulamasının tüm özelliklerinden sınırsız olarak faydalanabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi, internetsiz kullanım ve ilerleme kat ederken kullanabileceğiniz sınırsız can hakkıdır. 

*Duolingo Edu bazı Duolingo Plus özelliklerini içermeyebilir.

The Great Courses Plus, Amerika merkezli bir dil eğitim kursudur. Tüm cihazlarınızda kullanım imkanı sağlar. The Great Courses Plus izleyerek-öğren modelini baz alır. İçerisinde dünyanın en seçkin üniversite profesörleri tarafından hazırlanan yüzlerce altyazılı video kursları yer alır. İngilizce odaklıdır. Profesyonel bir eğitim sağlar. Çok geniş içerik ağı mevcuttur.

Hizmet tanımlandıktan sonra hiçbir nedenden dolayı ücret iadesi bulunmamaktadır. Hizmeti verilen tüm sistemler 3. parti sistemler olup bizimle ilgisi bulunmamaktadır. Hesapların kontrolü ve güvenliği müşteriye aittir.

Maalesef. Bunun nedeni online ödemelerde hem alıcıdan hem satıcıdan yüksek oranlarda komisyon ücreti alınmasıdır. Hiçbir komisyon ödemeden Havale / EFT ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme kanalları sayfamızdaki banka hesapları dışında hiçbir yere/kişiye ödeme gerçekleştirmeyin. Ödeme yapmadan önce almak istediğiniz hizmetin stok durumunu öğrenin. Eğer stok mevcut ise ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Online bankacılık sistemleri üzerinden ya da ATM’ler üzerinden Havale/EFT gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmının boş kalmasına çok dikkat edin. Aynı zamanda ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapmayı ve hizmetinizi teslim almayı unutmayın.

Belirli zaman dilimlerinde düzenlediğimiz kampanya ve fırsatları hem web sitemiz üzerinden hem de satış gerçekleştirilen diğer platformlar üzerinden takip edebilir ve yararlanabilirsiniz. Özel olarak fiyat indirimi lütfen talep etmeyiniz. Ekstra olarak genelde düzenli aralıklarla yaptığımız çekilişlere katılabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. 

Dil eğitim paketlerimiz dışında şu anda sizler için hazırlamış olduğumuz paketler mevcuttur. Dilerseniz kendi paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi ve ücretleri görüntülemek isterseniz bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Çoklu alımlarınıza özel indirim uygulanabilir. Fiyat talebi için lütfen iletişime geçiniz.

Bugüne dek yüzlerce satış içerisinde hiçbir kapanma durumu ile karşılaşmadık. Bu başarımızın tüm platformlarda altını çiziyoruz. Hesaplar, ortak kullanım ya da başkalarına ait hesaplar olmadığı ve tamamiyle size ait olduğu için kapanma ihtimali olmuyor. Yine de belirtmeliyiz ki, üyeliklerin açıldığı platformlar 3. parti sistemlerdir. Bu sistemler, ilerleyen süreçlerde kullanıcı politikası değiştirme ve üyelik silme hakkını elinde tutar. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı hiçbir ücret iadesi yoktur.

Tarafınıza iletilen Duolingo giriş bilgileriniz ile birlikte dilerseniz bilgisayar ile tarayıcı kullanarak websitesi üzerinden dilerseniz de mobil cihazlarınız üzerinden Duolingo uygulamasını kullanarak giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size iletilen bilgiler ile giriş yapmak ve ardından bilgileri kendi istekleriniz doğrultusunda hesap ayarlarından güncellemek.
Tarafınıza iletilen The Great Courses Plus giriş bilgileriniz ile birlikte dilerseniz bilgisayar ile tarayıcı kullanarak websitesi üzerinden dilerseniz de mobil cihazlarınız üzerinden The Great Courses Plus uygulamasını kullanarak giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size iletilen bilgiler ile giriş yapmak ve ardından bilgileri kendi istekleriniz doğrultusunda hesap ayarlarından güncellemek.
Sohbeti Başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı? 💬
Powered by bbthns.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?