Hakkımızda

bbthns, başta tek bir kişi iken artık bünyesinde 3 ekip üyesi bulunduran bir hizmet portföyü haline geldi. Biz 3 ekip arkadaşı olarak siz değerli müşterilerimize 7 / 24 kesintisiz olarak hizmet vermeye çalışıyor ve elimizden geleni yapıyoruz. 

Daha öncesinde Türkiye’nin çeşitli webmaster forum sitelerinde farklı hizmetler veriyordum. WordPress hizmetleri, Makale hizmetleri, Grafik tasarım hizmetleri ve çok daha fazlası. Fakat hem ben hem de ekip arkadaşlarım öğrenci olduğu için eğitim hayatı ile birlikte açıkçası hepsi biraz ağır geliyordu. 

Şimdi ise yaklaşık 2 seneye aşkın süredir sayısız müşterimize dil eğitim paketleri sağladık ve kendilerinin dil eğitimlerine büyük bir katkıda bulunduk. Tüm bunları olabildiğince özverili bir şekilde yaptık. Bugüne dek birçok platformda “En Çok Satan” etiketini yakalamayı başardık. Aynı zamanda bütün müşterilerimizden hiçbir olumsuz geri dönüş almamakla birlikte çok güzel olumlu dönütler aldık.

Bu paragrafa kadar sizlerden müşterilerimiz diye bahsetsekte, aslında bizler farkında bile olmadan kocaman bir aile olduk. Sizlerden o kadar güzel mesajlar geldi ki bugüne dek, biz bu mesajlarla motive olduk ve hep daha fazlasını yapmak istedik. Yüzlerce insanın eğitimine ve hayatına dokunduk. Tüm bunları hiç pes etmeden, gece gündüz demeden sürdürmeye devam ettik. Sizlerin varlığı ve bizlere olan bağlılığı her geçen gün ilerlememize neden oldu. Tüm bbthns ailesine ve eğitim aşığı insanlara kucak dolusu sevgilerle ❤️ 

Misyonumuz

Tüm bu hizmetleri verme amacımız ve hedeflerimiz.

Bir Dil, Bir İnsan

Ne kadar dil bilirseniz, o kadar insana ulaşabilirsiniz. Bizler de bu anlayış doğrultusunda sizlere ulaşmak ve sizleri de başkalarına ulaştırmak istiyoruz. Bu sayede ulaşabildiğimiz ve iletişim kurabildiğimiz insan sayısı oldukça artacak.

Marketing & Fiyatlandırma

Dil eğitim sektörünün fiyatlandırması oldukça yüksek. Bizler bunun çok daha altında bir ücret karşılığında sizlere aynı hizmetten basit rakamlarla faydalanmanızı sağlamak istiyoruz. Bu sayede hem cebinizi koruyacaksınız hem de paketlerimizden faydalanabileceksiniz.

Yüksek Satış & Referans

Bugüne dek sayısız platformda sayısız satışlar gerçekleştirdik. Tüm müşterilerimiz, hizmet anlayışımızdan ve kaliteden ödün vermeyişimizden memnun kaldı. Piyasada "ilk"leri hep biz gerçekleştirdik. Şimdi ise çok daha yüksek satış rakamlarına ve referans sayılarına ulaşabilmek hedefimiz.

Müşteri Hizmetleri & Ticaret Anlayışı

Küçük fakat etkili bir ekibe sahibiz. Oldukça fazla insana çok kısa zaman dilimlerinde yardımcı oluyor ve bizden bekledikleri hizmetleri sağlamaya çalışıyoruz. Teslimat ve hız konusundaki performansımızı en üst seviyelere taşımak ve ticaret anlayışımızı korumak istiyoruz.

Bir sorunuz mu var?

Ekip arkadaşlarımız sizin için burada. Mümkün olan en kısa sürede sizlerin sorularına yanıt verebilmek için sürekli çalışıyor. Aklınıza takılan tüm soruları ister sitemiz üzerinden isterseniz daha hızlı yanıt için Whatsapp Business hattımızdan iletebilirsiniz.

Sohbeti Başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı? 💬
Powered by bbthns.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?